71275476_1459336780900330_59502088481941

ZDJĘCIE Z WARSZTATÓW "MIŁOŚĆ WŁASNA JAKO RECEPTURA NA SATYSFAKCJONUJĄCE ŻYCIE"

 W LONDYNIE 05.2019

Jestem miłosnym czarodziejem i duchowym medium, wspieram osoby, ze złamanym sercem, które ciągle przyciągają osoby, niepasujące do nich i marnujące ich cenny czas, dlatego pomagam osobom sukcesu ze złamanym sercem, wyleczyć się z ran, siniaków i traum miłosnych, które blokują je przed przyciągnięciem miłości życia!

 

Wspieram ludzi, którzy nie potrafią poradzić sobie z ich emocjami, co powoduje dużo dysharmonii, kłótni i nie porozumień z innymi w ich życiu. Uczę, jak możesz zrozumieć swoje emocje, komunikować swoje potrzeby i zbudować trwały związek z sobą (i innymi) przez praktykę łączenia się z twoją intuicją!

 

Moja historia:

Rozwojem duchowym i osobistym zajmuje się od dawna (ponad 10 lat - tak oficjalnie).

 

Od dzieciństwa byłem bardzo wrażliwy na świat energii, który na tamten czas był dla mnie niezrozumiały, przerażający i mistyczny. Przez wiele lat, pracowałem z energią aniołów i moich przewodników kosmicznych, którzy zwą się Noah i są arkturianami (kolektyw świadomości Arkturian).

 

Od najmłodszych lat, wybrałem sobie różnego rodzaju wyzwania, które ukształtowały to kim jestem. W okresie dzieciństwa doświadczyłem molestowania, mój tata był alkoholikiem (wyszedł z tego i naprawdę jestem z niego dumny), moja mama próbowała popełnić samobójstwo na moich oczach, prawie trawiłem do domu dziecka i od dzieciństwa nie mogłem wyrażać swoich emocji, ponieważ przez lata moja mama leczyła się psychiatrycznie i jej potrzeby była na 1 miejscu. Z dnia na dzień musiałem stać się dorosły i odpowiedzialny w wieku 9 lat - moje dzieciństwo się skończyło. Gdy byłem nastolatkiem, miałem zaburzenia żywieniowe bulimie, a potem krótki epizod z anoreksją. Przez lata nienawidziłem mojego ciała, nie wierzyłem, że zasługuje na miłość, w końcu uważałem, że Bóg mnie opuścił. Uważałem, że jest to moja wina i jestem karany, za moje życie, za moich rodziców za mój ród. Wiedziałem, że moja orientacja seksualna nie jest "tradycjonalna" co było nieakceptowane w mojej rodzinie. W wieku 17 lat, gdy było naprawdę źle, pamiętam jak dzisiaj, poszedłem do kościoła i miałem tony gniewu, złości na świat, Boga, rodziców i siebie. Wtedy prosiłem Boga, że chce umrzeć, że mam dość. Prosiłem go, aby zesłał na mnie szybką śmierć. Byłem naprawdę w dole emocjonalnym. Czułem, się jakbym był kosmitą, jakby moje otoczenie mnie nie rozumiało. Będąc w kościele i modląc się do wszechświata, (Boga) usłyszałem, zacznij medytować. I tak zaczęła się moją drogą do rozwoju. Wiedziałem, że mam misję, aby wesprzeć innych w ich życiu. Pamiętam jak dziś gdy powiedziałem, że ja pragnę, aby nikt na świecie nie czuł się tak jak ja.

 

Kilka lat w przód, dziesiątki tysięcy złotych później, ponad 10.000h szkoleń / treningów i seminariów w 2018 założyłem mój kanał na YouTube. W 2019 założyłem firmę i zacząłem tworzyć warsztaty i pracować z osobami, które mogę wesprzeć.

To była moja historia, chciałem Ci ją opowiedzieć, aby cię zainspirować, że też możesz zmienić swoje życie. Jeśli pragniemy czegoś bardzo, to się stanie. Nieważne, jakie miałeś dzieciństwo, nieważne co się wydarzyło rok temu - zawsze możesz zmienić to jak się czujesz, jakie masz myśli i jak reagujesz. Twoja przeszłość nie kreuje twojej przyszłości! 

 

I pamiętaj to co zawsze powtarzam NAJWIĘKSZY PREZENT, KTÓRY MOŻESZ DAĆ DRUGIEJ OSOBIE TO MIŁOŚĆ WŁASNA.

 

Pozdrawiam Kamil.