PRZYCIĄGAJ PIENIĄDZE Z ŁATWOŚCIĄ I ZACZNIJ DOŚWIADCZAĆ SUKCESU NA SWOICH ZASADACH - INTENSYWNY WARSZTAT DLA NOWEJ GENERACJI MĘŻCZYZN! - WYKREUJ ŻYCIE NA SWOICH ZASADACH!

PRZYCIĄGAJ PIENIĄDZE Z ŁATWOŚCIĄ I ZACZNIJ DOŚWIADCZAĆ SUKCESU NA SWOICH ZASADACH - INTENSYWNY WARSZTAT DLA NOWEJ GENERACJI MĘŻCZYZN! - WYKREUJ ŻYCIE NA SWOICH ZASADACH!

PRZYCIĄGAJ PIENIĄDZE Z ŁATWOŚCIĄ I ZACZNIJ DOŚWIADCZAĆ SUKCESU NA SWOICH ZASADACH - INTENSYWNY WARSZTAT DLA NOWEJ GENERACJI MĘŻCZYZN! - WYKREUJ ŻYCIE NA SWOICH ZASADACH!PIENIĄDZE SĄ ZŁE I TRZEBA NA NIE HAROWAĆ…ONE NIE ROSNĄ NA DRZEWACH I MUSISZ NA NIE ZAPIERDALAĆ! -- TO BYŁY SŁOWA MOJEGO TATY, KTÓRE BYŁY MOJĄ PRAWDĄ PRZEZ WIELE LAT! MÓJ ZWIĄZEK Z PIENIĄDZEM BYŁ NAPRAWDĘ POJEBANY. PRZEZ PRZEKONANIA, KTÓRE PRZYJĄŁEM OD MOICH RODZICÓW ,KREOWAŁEM PIENIĄDZE BARDZO SIŁOWO. 


PIENIĄDZE PO PROSTU MNIE OMIJAŁY! DOSŁOWNIE UCIEKAŁY I NIE POTRAFIŁEM ICH UTRZYMAĆ! NA DODATEK MOJA DEFINICJA SUKCESU I TO JAK MĘŻCZYZNA POWINIEN GO OSIĄGNĄĆ, BYŁA ZUPEŁNIE INNA NIŻ TO JAK JA, CHCIAŁEM KREOWAĆ SUKCES! 


MIAŁEM MNÓSTWO BLOKAD NA TEMAT PIENIĘDZY, SUKCESU I MOJEGO ZWIĄZKU Z BOGIEM CO SPOWODOWAŁO , ŻE NIE MOGŁEM WYKREOWAĆ SUKCESU, KTÓRY JEST MOJĄ DEFINICJĄ. 


NIE MUSISZ KREOWAĆ SUKCESU JAK TONY ROBBINS. MOŻESZ BYĆ SOBĄ W 100 PROCENTACH, MOŻESZ BYĆ MĘSKI, A ZARAZEM DELIKATNY / UDUCHOWIONY, A JEDNOCZEŚNIE WYTRWAŁY / MILIONEREM I DOBRYM CZŁOWIEKIEM! TAK - MOŻESZ TO OSIĄGNĄĆ!PODCZAS TEGO PROGRAMU PRZEPROWADZKĘ CIĘ PRZEZ TRANSFORMACJE , KTÓRA SPRAWI, ŻE ODKRYJESZ I OGARNIESZ TEMAT PIENIĘDZY , DŁUGÓW , SUKCESU , ZWIĄZKU Z BOGIEM (KTÓRY JEST NIESAMOWICIE WAŻNY!) I NAUCZYSZ SIĘ JAK ZROZUMIEĆ SWOJE EMOCJE. TO WSZYSTKO MA NA CELU POMÓC CI W WYKREOWANIU SUKCESU I NIESAMOWITEGO ŻYCIA NA TWOICH WŁASNYCH REGUŁACH. NIE MUSISZ ŚLEDZIĆ ŚCIEŻKI KOGOŚ INNEGO - GDY ZNAJDZIESZ ŚCIEŻKĘ SWOJEJ DUSZY I BĘDZIESZ WIEDZIAŁ CZYMŚ SĄ PIENIĘDZY , JAK Z NIMI PRACOWAĆ I JAK TO WSZYSTKO SIĘ MA DO SUKCESU I TWOJEGO ZWIĄZKU Z BOGIEM TWÓJ SUKCES BĘDZIE NIEUNIKNIONY!


A CO DOKŁADNIE JEST W TYM PROGRAMIE?

(6-CZEŚCIOWY PROGRAM!)

“UWOLNIJ SIĘ OD GNIEWU, ŻYJ W SPOKOJU”

“HARMONIJNE ŻYCIE – MĘŻCZYZNY SUKCESU”

“PRZESTAŃ KREOWAĆ DŁUGI I ODETNIJ SIĘ OD NICH RAZ NA ZAWSZE”

“POKOCHAJ PIENIĄDZE I OTWÓRZ SIĘ NA STRUMIENIE BOGACTWA FINANSOWEGO”

“ZAUFAJ SOBIE I BOGU – WYKREUJ ŻYCIE ZGODNE Z PLANEM TWOJEJ DUSZY”

“NAUCZ SIĘ MANIFESTOWAĆ TO CO CHCESZ UŻYWAJĄC PRAWA PRZYCIĄGANIA”TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:


> JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ KTÓRY PRAGNIE WYKREOWAC SUKCES NA SWOICH ZASADACH

> PIENIĄDZE PRZYCHODZĄ DO CIEBIE TAK JAKBY CHCIAŁY ALE NIE MOGŁY

> MASZ ZJECHANY ZWIĄZEK Z SUKCESEM - UWAŻASZ , ŻE MUSISZ SIĘ ZMIENIĆ I STAĆ KIMŚ INNYM NIŻ JESTEŚ TERAZ ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES

> TWÓJ OSOBISTY ZWIĄZEK Z BOGIEM JEST PRAWIE NIEISTNIEJĄCY

> MASZ DUŻO EMOCJI Z KTÓRYMI NIE WIESZ JAK SOBIE PORADZIĆ

> CZUJESZ WIELKIE POCZUCIE WINY NA TEMAT PIENIĘDZY, SUKCESU I TWOICH OSOBISTYCH PRAGNIEŃ (KTÓRE MOGĄ BYĆ ZA DUŻE , ZA ODWAŻNE DLA TWOJEGO ŚRODOWISKA)

> PRAGNIESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK KREOWAĆ SWOJĄ RZECZYWITOŚĆ ŚWIADOMIE

> NAUCZ SIĘ JAK PRZEZ BYCIE SOBĄ , MOŻESZ OSIĄGNĄĆ SUKCES!

> MASZ DOŚĆ ŻYCIA NA ZASADACH INNYCH , CHCESSZ WYKROWAĆ SUKCES NA SWOICH ZASADACH W ZGODZIE Z TWOIMI PRAGNIENIAMITEN PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:


> SZUKASZ, KOGOŚ NA KOGO MOŻESZ PRZEWALIĆ // ODDAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE

> OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAŻYWASZ SILNE PSYCHOTROPY ALBO KORZYSTAJĄ Z ROŚLIN MOCY,

> KOCHASZ TEORIE SPISKOWE

> ŻYJESZ W KRAINIE - EMOCJE SĄ NISKOWIBRACYJNE (BĘDĘ OD NICH UCIEKAŁ)

> NIE JESTEŚ GOTOWY, NA ZMIANY W SAMYM SOBIE - CIĄGLE UCIEKASZ OD SPOTKANIA SIEBIE

> UCIEKASZ PRZED STRACHEM

> JESTEŚ WŚCIEKŁĄ KOBIETĄ// MĘŻCZYZNĄ, KTÓRA NIE RADZI SOBIE ZE SWOJĄ ZŁOŚCIĄ I FRUSTRACJĄ

>  JESTEŚ ROSZCZENIOWY I OCZEKUJESZ SPECJALNEGO TRAKTOWANIA

> CHCESZ NAGINAĆ CZYJEŚ GRANICE

> MASZ ZDIAGNOZOWANĄ CHOROBĘ PSYCHICZNĄ


---ODMAWIAM WSPÓŁPRACY Z TAKIMI KLIENTAMI.


DLACZEGO CZYTASZ TĘ OFERTĘ?

JESTEŚ TU, PONIEWAŻ;

  • ROZUMIESZ ,ŻE JEDYNĄ DROGĄ DO SUKCESU JEST BYCIE SOBĄ W 100 PROCENTACH (WIESZ TO NA GŁĘBOKIM POZIOMIE)

  • WIESZ JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES, ALE… KOSZTUJĘ CIĘ TO DUŻO ENERGII, CZASU I NIE SPRAWIA CI TO SATYSFAKCJI

  • JESTEŚ GOTOWY NA UZDROWIENIE I NAUCZENIE SIĘ JAK NAPRAWDĘ DZIAŁA ENERGETYKA PIENIĘDZY

  • MASZ POZWOLENIE NA OSIĄGNIĘCIE SUKCESU (KTÓRY MOŻE BYĆ NIEOSIĄGALNY DLA INNYCH)

  • WIESZ, ŻE BYCIE AUTENTYCZNYM JEST KLUCZEM DO TWOJEGO OSOBISTEGO SZCZĘŚCIA, HARMONII I BOGACTWA

TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE, JESTEŚ MĘŻCZYZNĄ, KTÓRY PRAGNIE SUKCESU, A ZARAZEM PRAGNIE BYĆ SOBĄ. NIE CHCE UDAWAĆ I BYĆ KOPIĄ KOGOŚ. 


NA GŁĘBOKIM POZIOMIE PRAGNIESZ ZROZUMIEĆ, JAK NAPRAWDĘ DZIAŁAJĄ PIENIĄDZE, JAK RADZIĆ SOBIE Z TWOIMI EMOCJAMI I JAK NAPRAWDĘ MOŻESZ OSIĄGNĄĆ SUKCES NA SWOICH ZASADACH! - TEN PROGRAM NIE JEST RECEPTURĄ JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W 10 DNII - ZNAJDZIESZ TU RECEPTURĘ JAK MOŻESZ WYKREOWAĆ SUKCES, KTÓRY JEST ZGODNY Z TWOIMI WARTOŚCIAMI, MARZENIAMI I PRAGNIENIAMI, KTÓRE PŁYNĄ Z DUSZY!


DOKŁADNIE ROZUMIEM , GDZIE JESTEŚ SAM PRZEZ 2 LATA MOJEGO PIERWSZEGO BIZNESU, ZAHAROWYWAŁEM SIĘ, WYPALIŁEM SIĘ PSYCHICZNIE I FIZYCZNIE I PRZEZ 4 MIESIĄCE ZBIERAŁEM SIĘ Z PORAŻKI, KTÓRĄ DOŚWIADCZYŁEM! 


PRACOWAŁEM PO KILKA GODZIN DZIENNIE A REZULTATÓW NIE BYŁO - DZIAŁO SIĘ TAK, BO TO, CO ROBIŁEM ,NIE BYŁO W 100 PROCENTACH AUTENTYCZNE I ZGODNE Z MOJA DUSZA. WMÓWIŁEM SOBIE, ŻE ABY OSIĄGNĄĆ SUKCES MUSZĘ UŻYĆ TEGO SPOSOBU , TEJ TECHNIKI , TEGO FUNNELA I SPOSOBU POKAZYWANIA SIĘ W ŚWIECIE!


JEŚLI JESTEŚ GOTOWY NA ZMIENIENIE SWOJEGO ŻYCIA I NAPRAWDĘ GŁĘBOKI ZANURKOWANIE W KRAINĘ SWOICH EMOCJI, SUKCESU , PIENIĘDZY I ZWIĄZKU Z BOGIEM / PRAGNIENIAMI TWOJEJ DUSZY ! -- ZAPRASZAM!


ZAINWESTUJ


1 PŁATNOŚĆ - £1500 


2 PŁATNOŚCI - £800 


3 PŁATNOŚCI - £570