PRZYCIĄGNIJ ZWIĄZEK MARZEŃ, ULECZ SIĘ Z PRZESZŁYCH TRAUM ZWIĄZKOWYCH I OTWÓRZ SIĘ NA MIŁOŚĆ!

PRZYCIĄGNIJ ZWIĄZEK MARZEŃ, ULECZ SIĘ Z PRZESZŁYCH TRAUM ZWIĄZKOWYCH I OTWÓRZ SIĘ NA MIŁOŚĆ!

PRZYCIĄGNIJ ZWIĄZEK MARZEŃ, ULECZ SIĘ Z PRZESZŁYCH TRAUM ZWIĄZKOWYCH I OTWÓRZ SIĘ NA MIŁOŚĆ!


TEMAT ZWIĄZKÓW ZAWSZE BYŁ CZYMŚ, CO MNIE FASCYNOWAŁO, OD NAJMŁODSZYCH LAT DOŚWIADCZYŁEM DUŻO, OD TRAUM SEKSUALNYCH, PRZEZ EMOCJONALNE ZANIEDBANIE DO OKROPNYCH TOKSYCZNYCH ZWIĄZKÓW. NIE ROZUMIAŁEM, DLACZEGO DZIEJE SIĘ TO WŁAŚNIE MI A NIE INNYM. ROBIŁEM WSZYSTKO, ABY PRZYCIĄGNĄĆ ZWIĄZEK I UDROWIĆ MOJE RANY NA SERCU, NAPRAWDĘ SPĘDZIŁEM LATA NAD TYM, ABY OGARNĄĆ TEMAT ZWIĄZKÓW I JAK TO SIĘ MA DO EMOCJI , DUCHOWOŚCI I ENERGETYKI TRAUM ZWIĄZKOWYCH. PO LATACH PRÓB I BŁĘDÓW ODKRYŁEM JAK MOŻESZ PRZYCIĄGNĄĆ ZWIĄZEK, KTÓRY JEST IDEALNY DLA CIEBIE. UWIERZCIE MI ROBIŁEM WSZYSTKO OD TECHNIK WYBACZANIA , MANIFESTACJI , RYTUAŁY , RÓŻNNYCH SPOSOBY TERAPII ,  PO PROSTU WSZYSTKO, CO MIAŁO DAĆ MI TEN REZULTAT. ODPOWIEDZIĄ BYŁA GŁĘBOKA PRACA Z SAMYM SOBĄ.PODCZAS TEGO PROGRAMU PRZEPROWADZĘ CIĘ PRZEZ TRANSFORMACJĘ OD ZRANIENIA I PODDANIA SIĘ W DZIEDZINIE ZWIĄZKÓW ROMANTYCZNYCH DO GŁĘBOKIEJ WIEDZY, ŻE ZWIĄZEK JEST NA WYCIĄGNIĘCIE TWOJEJ RĘKI. 


TEN KURS JEST SKONCENTROWANIEM LAT MOICH DOŚWIADCZEŃ I SETEK KSIĄŻEK, WARSZTATÓW I GODZIN, KTÓRE SPĘDZIŁEM NA SWOIM OSOBISTYM ROZWOJU. 


OD RAZU POWIEM Z MOSTU, TA PODRÓŻ NIE JEST USŁANA PŁATKAMI RÓŻ, BĘDZIESZ SIĘ SPOTYKAŁ Z EMOCJAMI, KTÓRE SPYCHAŁEŚ / KTÓRYM NIE POZWALAŁEŚ SIĘ POKAZAĆ. TO NIE JEST PROGRAM TYPU, ABY ZAMANIFESTOWAĆ ZWIĄZEK MUSISZ CZUĆ SIĘ DOBRZE I BYĆ W WYSOKICH WIBRACJACH! - JEŚLI PRAGNIESZ ZWIĄZKU MUSISZ OGARNĄĆ SIEBIE I SWOJE SINIAKI NA SERCU! 


TEN PROGRAM (SZCZEGÓLNIE) JEST DLA OSÓB TAKICH JAK MY , KTÓRZY BYLI ZRANIENI , NIE POTRAFIĄ ZAUFAĆ I ZOBACZYĆ SWOJEJ  WARTOŚCI!A CO DOKŁADNIE JEST W TYM PROGRAMIE?

(6-CZEŚCIOWY PROGRAM!)

“WYBACZ I ODPUŚĆ PRZESZŁOŚĆ RAZ NA ZAWSZE”

“UWOLNIJ SIĘ OD CIĘŻKICH EMOCJI – RAZ NA ZAWSZE!”

“ZAAKCEPTUJ KAŻDĄ CZĘŚĆ SIEBIE – UKOCHAJ SIEBIE”

“ARCHETYPY MOCY – POKOCHAJ SIĘ , SPOTKAJ SWOJE EMOCJE I ŻYJ W PEŁNI”

“ORGAZMICZNE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI”

“PRZYCIĄGNIJ ZWIĄZEK MARZEŃ , ODPUŚĆ RANY I SINIAKI NA SERCU”


BONUS:

+3 SPOTKANIA 1-1 (W KTÓRYCH GŁĘBOKO ZANURKUJEMY W TWOJE SINIAKI , ZADRAPANIA I TRAUMY ZWIĄZKOWE! ) - SPOTKANIA MOŻESZ WYKORZYSTAĆ DO 3 MIESIĘCY OD PRZEJŚCIA PROGRAMU! TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

>PRZEZ ZWIĄZKI, KTÓRE MIAŁEŚ - NIE POTRAFISZ SIĘ OTWORZYĆ NA NOWE


>CIĄGLE PRZYCIĄGASZ ZWIĄZKI, KTÓRE CIEBIE NIE ODŻYWIAJĄ (NIE SĄ FAJNYMI RELACJAMI)


>CZUJESZ PANICZNY STRACH PRZED SKRZYWDZENIEM I ZAUFANIEM PONOWNIE


>MASZ PROBLEM Z OTWORZENIEM SIĘ NA NOWE ZNAJOMOŚCI - NIE TYLKO ROMANTYCZNE


>RELIGIJNIE WMAWIASZ SOBIE -, ŻE NIE POTRZEBUJE ZWIĄZKI I CIĄGLE ODPYCHA 

POTENCJALNE ZNAJOMOŚCI. W GŁĘBI DUSZY WIESZ, ŻE CHCESZ ZWIĄZKU, TYLKO STRACH PRZED NOWYMI RELACJAMI CIĘ PARALIŻUJE.


>JESTEŚ GOTOWY NA, ZAMKNIECIE RAN Z PRZESZŁOŚCI, POUKŁADANIE SIĘ Z SOBĄ I INNYMI


>MASZ WEWNĘTRZNĄ ZGODĘ NA UPORANIE SIĘ Z HISTORIAMI W JEJ GŁOWIE, KTÓRE MÓWIĄ, ŻE NIE ZASŁUGUJESZ NA ZWIĄZEK, BO NIE JEST WYSTARCZAJĄCO...(XYZ)


>MASZ DOŚĆ PRZYCIĄGANIA ZWIĄZKÓW, KTÓRE SĄ NIEDOSTĘPNE // SKOMPLIKOWANE // PEŁNE ŻYCIOWYCH DRAMATÓW.TEN PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

> SZUKASZ, KOGOŚ NA KOGO MOŻESZ PRZEWALIĆ // ODDAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE

> OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAŻYWASZ SILNE PSYCHOTROPY ALBO KORZYSTAJĄ Z ROŚLIN MOCY,

> KOCHASZ TEORIE SPISKOWE

> ŻYJESZ W KRAINIE - EMOCJE SĄ NISKOWIBRACYJNE (BĘDĘ OD NICH UCIEKAŁ)

> NIE JESTEŚ GOTOWY, NA ZMIANY W SAMYM SOBIE - CIĄGLE UCIEKASZ OD SPOTKANIA SIEBIE

> UCIEKASZ PRZED STRACHEM

> JESTEŚ WŚCIEKŁĄ KOBIETĄ// MĘŻCZYZNĄ, KTÓRA NIE RADZI SOBIE ZE SWOJĄ ZŁOŚCIĄ I FRUSTRACJĄ

>  JESTEŚ ROSZCZENIOWY I OCZEKUJESZ SPECJALNEGO TRAKTOWANIA

> CHCESZ NAGINAĆ CZYJEŚ GRANICE

> MASZ ZDIAGNOZOWANĄ CHOROBĘ PSYCHICZNĄ


---ODMAWIAM WSPÓŁPRACY Z TAKIMI KLIENTAMI.DLACZEGO CZYTASZ TĘ OFERTĘ?


JESTEŚ TU, PONIEWAŻ;


- JESTEŚ PORANIONY I RADY TYPU - FAKE IT TILL YOU MAKE IT - NIE DZIAŁAJĄ. JESTEŚ TU, BO WIESZ, ŻE ABY PRZYCIĄGNĄĆ ZWIĄZEK KTORY BĘDZIE EWOLUOWAŁ Z TOBĄ MUSISZ ZAJĄĆ SIĘ SOBĄ I TYMI WSZYSTKIMI RANAMI NA SERCU I EMOCJAMI, KTÓRE SPYCHAŁEŚ PRZEZ TAK DŁUGI CZAS.


- WIESZ , ŻE WIĘKSZOŚĆ DUCHOWYCH COACHÓW POWIE CI, ABYŚ SKUPIŁ SIĘ NA POZYTYWACH I PO PROSTU WIZUALIZOWAŁ.


-CZUJESZ , ŻE MOJA OFERTA JEST DLA CIBIE. WIEM, ŻE PRZESZEDŁEŚ WIELE I MASZ TRAUMĘ ZWIĄZKOWĄ.


-NA GŁĘBOKIM POZIOMIE WIESZ , ŻE JEŚLI NIE ZAJMIESZ SIĘ TYMI WSZYSTKIMI EMOCJAMI , WSZYSTKIMI SINIAKAMI NA SERCU I DUSZY TO DALEKO NIE ZNAJDZIESZ I BĘDZIESZ CIĄGLE PRZYCIĄGAŁ OSOBY, KTÓRE SĄ NIE- IDEALNE I Z KAŻDĄ OSOBĄ CZUJESZ JAKBY TWOJA SAMOOCENA I PEWNOŚĆ SIEBIE SPADAŁA GŁĘBIEJ I GŁĘBIEJ W UCZUCIE PUSTKI I ZRANIENIA.


-JESTEŚ GOTOWY NA TO, ABY ZAJĄĆ SIĘ NAJWAŻNIEJSZĄ OSOBĄ W TWOIM ŻYCIU, CZYLI TOBĄ! PRAGNIESZ ZWIĄZKU MARZEŃ - MUSISZ OGARNĄĆ SIEBIE - TEN PROGRAM POMOŻE CI W TYM! - MOŻESZ DO NIEGO WRACAĆ, ILEKROĆ CHCESZ, JEST ON DOSTĘPNY NA TU NA STRONIE. DOSTANIESZ DOSTĘP PO ZAINWESTOWANIU I STWORZENIU KONTA.ZAINWESTUJ W SWÓJ ROZWÓJ I PRZESTAĆ BRONIĆ SIĘ PRZED MIŁOŚCIĄ ŻYCIA! MASZ 2 WYBORY ALBO NADAL MARNOWAĆ CZAS I ENERGIĘ NA ZWIĄZKI, KTÓRE NIE DZIAŁAJĄ I ZASTANAWIAĆ SIĘ JAK TO ZMIENIĆ (TEŻ TAM BYŁEM) ALBO ZAINWESTOWAĆ W TEN KURS, KTÓRY JEST SKONCENTROWANĄ KILKULETNIĄ WIEDZĄ NA TEMAT MOICH DOŚWIADCZEŃ I SPOSOBÓW JAK MOŻESZ PORADZIĆ SOBIE Z PROBLEMEM, KTÓRY DOŚWIADCZASZ! 


// LUB 


MOŻESZ UDAWAĆ, ŻE WSZYSTKO GRA - ŻE JEDYNĄ RZECZĄ, KTÓRĄ POTRZEBUJESZ ZROBIĆ TO PODNIEŚĆ SWOJE WIBRACJE I WSZYSTKO ZOSTANIE CI DANE. WIESZ, ŻE TO JEST TO GÓWNO PRAWDA I CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ JAK MOŻESZ NAPRAWDĘ PRZYCIĄGNĄĆ ZWIĄZEK MARZEŃ I GO UTRZYMAĆ. 


TY JESTEŚ MOCĄ SPRAWCZĄ, NIKT INNY!

SAM PRZEZ LATA PRZEZ MOJE SINIAKI, TRAUMY I ZADRAPANIA NA SERCU NIE MOGŁEM SIĘ OTWORZYĆ NA MIŁOŚĆ. PO PROSTU ODPYCHAŁEM LUDZI, BO BYŁEM SKRZYWDZONY I NAPRAWDĘ PORANIONY. JEDNA CZĘŚĆ MNIE CHCIAŁA ZWIĄZKU A DRUGU ROBIŁA WSZYSTKO, ABY POWSTRZYMAĆ MNIE OD NASTĘPNYCH ROZCZAROWAĆ. TOTALNIE WIEM, PRZEZ CO PRZECHODZISZ!


ZAINWESTUJ


1 PŁATNOŚĆ - £5000 


2 PŁATNOŚCI - £2750 


3 PŁATNOŚCI - £2000