WYBACZ , ODPUŚĆ I WYKREUJ HARMONIE W TWOIM ŻYCIU - NAUCZ JAK MOŻESZ PORADZIĆ SOBIE Z SINIAKAMI, ZADRAPANIAMI I EMOCJONALNYMI RANAMI, KTÓRE CIĄGLE BURZĄ SPOKÓJ W TWOIM ŻYCIU!

WYBACZ , ODPUŚĆ I WYKREUJ HARMONIE W TWOIM ŻYCIU - NAUCZ JAK MOŻESZ PORADZIĆ SOBIE Z SINIAKAMI, ZADRAPANIAMI I EMOCJONALNYMI RANAMI, KTÓRE CIĄGLE BURZĄ SPOKÓJ W TWOIM ŻYCIU!

WYBACZ , ODPUŚĆ I WYKREUJ HARMONIE W TWOIM ŻYCIU - NAUCZ JAK MOŻESZ PORADZIĆ SOBIE Z SINIAKAMI, ZADRAPANIAMI I EMOCJONALNYMI RANAMI, KTÓRE CIĄGLE BURZĄ SPOKÓJ W TWOIM ŻYCIU!


NEGATYWNE EMOCJE SĄ NISKO WIBRACYJNE - JEŚLI BĘDZIESZ SKUPIAŁ SIĘ NA NICH, PRZYCIĄGNIESZ WIĘCEJ TAKICH EMOCJI! -- TO JEST NARRACJE ZRANIONEJ DUCHOWOŚCI (I OSÓB, KTÓRE PANICZNIE BOJĄ SIĘ SWOICH EMOCJI I WOLĄ UDAWAĆ, ŻE WSZYSTKO JEST DOBRZE I JEDYNIE CO MUSZĄ ZROBIĆ, ABY OSIĄGNĄĆ - TO CZEGO PRAGNĄ TO SKUPIĆ SIĘ NA POZYTYWNYCH EMOCJACH!) -- PRZEPRASZAM, ALE TO JEST GÓWNO PRAWDA - WIĘKSZOŚC OSÓB W POLSKIEJ DUCHOWOŚCI UCZY CIĘ JAK UNIKAĆ EMOCJI, UWAŻAJĄ, ŻE NEGATYWNE EMOCJE SĄ PO PROSTU ZŁE. --- TAKIE PODEJŚCIE MOŻE NAPRAWDĘ CIĘ SKRZYWDZIĆ I SPOWODOWAĆ ZAŁAMANIE EMOCJONALNE I ROZHUŚTANIE ENERGETYCZNE! SAM PRZEZ LATA STOSOWAŁEM TECHNIKI JAK PODNIEŚĆ WIBRACJE, JAK POCZUĆ SIĘ LEPIEJ - I POWIEM WAM SZCZERZE - POMOŻE CI TO NA CHWILĘ - POCZUJESZ SIĘ LEPIEJ NA 5 MINUT TO NIE JEST ROZWIĄZANIE DŁUGOTERMINOWE! - PRZEZ RANY I SINIAKI, KTÓRE MASZ , NIE MOŻESZ DOŚWIADCZAĆ SPOKOJU I RADOŚCI, PONIEWAŻ CIĄGLE JESTEŚ TRIGGEROWANY PRZEZ INNYCH. 


- SAM BYŁEM TAM, GDZIE JESTEŚ TERAZ - BYŁEM W MENTALNOŚCI BĘDĘ MEDYTOWAĆ I ZNIECZULAĆ SIĘ I ROZPRASZAĆ, ABY NIE POZWOLIĆ SOBIE NA PRZEPROCESOWANIE EMOCJI, KTÓRE WARTO PRZEPRACOWAĆ!TEN TEMAT JEST JEDNYM Z MOICH UKOCHANYCH TEMATÓW - PRZEZ LATA WŁAŚNIE PRZEZ UNIKANIE MOICH EMOCJI I NIEMOŻNOŚĆ PORADZENIA SOBIE Z NIMI - DOŚWIADCZYŁEM BULIMII, ANOREKSJI, TOKSYCZNYCH PRZYJAŹNI, ZWIĄZKÓW, KTÓRE BYŁY NIE- IDEALNE I NAPRAWDĘ DUŻEJ ILOŚCI PROBLEMÓW. WSZYSTKO BYŁO ZWIĄZANE, Z EMOCJAMI - KTÓRYCH NIE POTRAFIŁEM ZROZUMIEĆ I PRZEPRACOWAĆ!

PODCZAS TEGO PROGRAMU TAM CI, TECHNIKI / SPOSOBY, KTÓRE POZWOLĄ CI NA ODPUSZCZENIE I ZROZUMIENIE PRAWDZIWEJ PRZYCZYNY TEGO , ŻE CZUJESZ SIĘ TAK JAK SIĘ CZUJESZ - I MASZ DO TEGO 100-PROCENTOWE PRZYZWOLENIE. 


DOSTANIESZ MOJĄ SKARBNICĘ SPOSOBÓW, KTÓRE DZIAŁAJĄ. OD RAZU MÓWIĘ , ŻE BĘDZIESZ MUSIAŁ NAPRAWDĘ SIĘ W NIE ZAANGAŻOWAĆ. NIE BĘDZIE TO PRZYGODA OSŁANA RÓŻAMI , - JEŚLI CHCESZ ODPUŚCIĆ / ZROZUMIEĆ I NAPRAWDĘ UKOCHAĆ SWOJE EMOCJE - MUSISZ BYĆ W 100 PROCENTACH SZCZERY ZE SOBĄ I Z TYM JAK SIĘ CZUJESZ - KONIEC Z MASKAMI I UDAWANIEM!


A CO DOKŁADNIE JEST W TYM PROGRAMIE?

(5-CZEŚCIOWY PROGRAM!)

  • “UWOLNIJ SIĘ OD GNIEWU, ŻYJ W SPOKOJU”

  • “ZAAKCEPTUJ SWOJE CIAŁO, POKOCHAJ JEDZENIE I ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA” (BONUS)

  • “ORGAZMICZNE POCZUCIE WŁASNEJ WARTOŚCI”

  • “POKOCHAJ WEWNĘTRZNE DZIECKO”

  • “WSŁUCHAJ SIĘ W SWOJĄ INTUICJĘ I ŻYJ W HARMONII Z JEJ PROWADZENIEM”

  • “WYBACZ I ODPUŚĆ PRZESZŁOŚĆ RAZ NA ZAWSZE”


TEN PROGRAM JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

> WIESZ, ŻE NARRACJA NEGATYWNE EMOCJE SĄ ZŁE - JEST WYSSANA Z PALCA (GÓWNO PRAWDA)

> JESTEŚ OSOBĄ KTÓA JEST GOTOWA NA ZMIERZENIE SIĘ Z WSZYSTKIMI RANAMI EMOJONALNYMI KTÓRE CIĘ TRZYMAJĄ W MIEJSCU I JESTEŚ GOTOWY NA ODPUSZCZENIE / ZROZUMIENIE I UKOCHANIE ICH!

> CIĄGLE PRZYCIĄGASZ OSOBY KTÓRE , WYWOŁUJĄ W TOBIE TE SAME EMOCJE I NIE POTRAFISZ “POZBYĆ” SIĘ ICH ZE SWOJEGO ŻYCIA (CIĄGLE WRACAJĄ JAK BUUMERANG)

> JESTEŚ ZMĘCZONY UDAWANIEM , ŻE WSZYTKO JEST DOBRZE - WIESZ W GŁĘBI DUSZY , ŻE NIE JEST I MUSISZ SIĘ ZAJĄĆ TYMI WSZYSTKIMI SINIAKAMI PRĘDZEJ NIŻ PÓŹNIEJ!

> MASZ POZWOLENIE ABY BYĆ SZCZERY ZE SOBĄ W 100 PROCENTACH!TEN PROGRAM NIE JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

> SZUKASZ, KOGOŚ NA KOGO MOŻESZ PRZEWALIĆ // ODDAĆ ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA SWOJE ŻYCIE

> OD DŁUŻSZEGO CZASU ZAŻYWASZ SILNE PSYCHOTROPY ALBO KORZYSTAJĄ Z ROŚLIN MOCY,

> KOCHASZ TEORIE SPISKOWE

> ŻYJESZ W KRAINIE - EMOCJE SĄ NISKOWIBRACYJNE (BĘDĘ OD NICH UCIEKAŁ)

> NIE JESTEŚ GOTOWY, NA ZMIANY W SAMYM SOBIE - CIĄGLE UCIEKASZ OD SPOTKANIA SIEBIE

> UCIEKASZ PRZED STRACHEM

> JESTEŚ WŚCIEKŁĄ KOBIETĄ// MĘŻCZYZNĄ, KTÓRA NIE RADZI SOBIE ZE SWOJĄ ZŁOŚCIĄ I FRUSTRACJĄ

>  JESTEŚ ROSZCZENIOWY I OCZEKUJESZ SPECJALNEGO TRAKTOWANIA

> CHCESZ NAGINAĆ CZYJEŚ GRANICE

> MASZ ZDIAGNOZOWANĄ CHOROBĘ PSYCHICZNĄ


---ODMAWIAM WSPÓŁPRACY Z TAKIMI KLIENTAMI.


DLACZEGO CZYTASZ TĘ OFERTĘ?

JESTEŚ TU, PONIEWAŻ;

  • WIESZ , ŻE ODPUSZCZENIE EMOCJI JEST KLUCZEM DO SKOŃCZENIA POWTARZANIA TYCH SAMYCH ZNAJOMOŚCI / ZDARZEŃ W TWOIM ŻYCIU!

  • MASZ DOŚĆ CHOREJ NARRACJI POLSKIEJ DUCHOWOŚCI, KTÓRA MÓWI, ŻE JEDYNĄ RZECZĄ, KTÓRĄ MUSISZ ZROBIĆ TO MEDYTOWAĆ I SKUPIĆ SIĘ NA POZYTYWACH - FAKE IT TILL YOU MAKE IT!

  • JESTEŚ ZMĘCZONY TYMI PSEUDO SPOSOBAMI, KTÓRE MAJĄ DAĆ CI ULGĘ, A JEDYNIE CO POWODUJĄ TO, JESZCZE WIĘKSZĄ ZŁOŚĆ I ZMĘCZENIE

  • CHCESZ SPOSOBÓW , KTÓRE DZIAŁAJĄ! - CHCESZ POCZUĆ SIĘ LEPIEJ (PERIOD!)


WIEM, ŻE JESTEŚ TU, BO MASZ PO DZIURKI W NOSIE TEGO, ŻE LUDZIE OCENIAJĄ CIĘ, BO NIE SRASZ TĘCZĄ I NIE MASZ WYSOKICH WAJBÓW - I TO DLATEGO MASZ TAKIE ŻYCIE - JESTEŚ NEGATYWNY I DLATEGO PRZYCIĄGASZ NEGATYWNYCH LUDZI! -- TAK, PRZEZ LATA SŁYSZAŁEM TĄ WIADOMOŚĆ OD “DUCHOWYCH LUDZI”, KTÓRZY DOSŁOWNIE UCIEKAJĄ OD SWOICH EMOCJI I OCENIAJĄ CIĘ, BO TEGO NIE ROBISZ! - MASZ TEGO DOŚĆ, DLATEGO TU JESTEŚ! - WIESZ, ŻE NIE SPRZEDAM CI CZEGOŚ, CZEGO SAM NIE PRZETESTOWAŁEM. W TYM PROGRAMIE ZNAJDZIESZ TECHNIKI, KTÓRE DZIAŁAJĄ - PAMIĘTAJ , ŻE SZCZEROŚĆ I OTWARTOŚĆ JEŚLI CHODZI O TWOJE EMOCJE JEST KLUCZEM! - MOGĘ DAĆ CI NAJLEPSZE NARZĘDZIA - JEŚLI TY BĘDZIESZ OPOROWAŁ I NIE ROBIŁ ĆWICZEŃ TO NIC SIĘ NIE ZMIENI - NA KONIEC DNIA TY JESTEŚ ODPOWIEDZIALNY I TY SAM WIESZ, CZY SIĘ CACKASZ ZE SOBĄ, CZY NAPRAWDĘ PRACUJESZ NAD SOBĄ - SAM WIESZ!JEŚLI JESTEŚ GOTOWY NA SKOŃCZENIE PIERDZIELENIA SIĘ ZE SOBĄ I TAKIM SOBIE ŻYCIEM - I MASZ ZGODĘ NA ODPUSZCZENIE EMOCJI, KTÓRE SĄ TYLKO TAM, ABY CI COŚ POKAZAĆ - ZAPRASZAM NA PROGRAM!ZAINWESTUJ


1 PŁATNOŚĆ - £800 


 2 PŁATNOŚCI - £450 


3 PŁATNOŚCI - £334